Тюль

Вишуканої розкоші, стилю і затишку будь-якому інтер’єру надає вміло підібраний під штори та гардини тюль. Пропонуємо вражаючий асортимент тюлю різних фактур і забарвлень, що гармонійно поєднується з найпопулярнішими напрямками в дизайні інтер’єрів.

Тюль завжди виготовлявся з легких, прозорих або напівпрозорих тканин. Драпірування і декор тюлю можуть включати різну обробку, при цьому тюль обов’язково пропускає в кімнату сонячне проміння з вікна, наповнюючи домашню атмосферу теплотою і м’яким світлом. Саму назву «тюлю» дало йому французьке містечко Тюль, в якому і були винайдені фіранки подібного типу.

Сучасне виробництво тюлю включає найширший спектр використовуваних матеріалів — шовк, бавовна, синтетика, поліестер, органза. Головна відмінність тюлю при цьому — завжди залишається за легкістю і напівпрозорістю матеріалу.

Залежно від обробки, тюль може бути гардинного призначення, візерунчастим або гладким. Гладкий тюль шиється на фабриках за допомогою спеціальних верстатів, а мереживним робить його мереживна машина. Щільний гардинний тюль може виготовлятися з більш грубих тканин.

Тюль завжди є актуальною покупкою для створення кращої домашньої атмосфери тепла і затишку.