Шість помилок, які ми робимо, прикрашаючи свої вікна

Ось, що потрібно знати перш ніж повісити штори. Неважливо, чи це елегантні портьєри, чи прості відрізки тканини – кожне вікно вимагає ідеальної комплектації.

1. Неправильний розмір

Перше, що ви маєте зробити – правильно виміряти свої вікна і зробити позначки, залежно від того, як ви хочете, щоб висіли ваші штори.  Якщо ви з самого початку все прорахуєте, це дозволить вам зекономити і час, і гроші.

2. Штори висять надто низько

Вішайте штори і карнизи під стелею, для того, щоб кімната виглядала вищою, що особливо актуально для маленьких приміщень.

3. Вибір занадто коротких шторів

В більшості випадків штори повинні спадати на підлогу. Якщо ви шукаєте вже готові, впевніться, що вони торкаються до підлоги, навіть якщо вам доведеться купувати інші чи підшивати їх.

4. Ширина

Традиційно, треба підбирати штори в 2 рази ширші за ваше вікно, тобто якщо вікно має ширину 1.2, штори мають мати 2.4, а то і 3 метри.

5. Уникання праски

Зім’яті штори виглядають неохайно. Не лінуйтесь і не надійтесь, що вони випрямляться за кілька днів, попрасуйте їх перед використанням.

6. Фурнітура

Оздоблення вікон – найголовніше, але не менш важливою є фурнітура. Зверніть увагу на скільки важкі штори, інколи вам потрібні карнизи з додатковою підтримкою або додатковою фурнітурою. Також варто подумати про стиль карнизу і деталей і як він поєднується зі стилем шторів.

Log in with your credentials

Forgot your details?