Як правильно підібрати тюль

Тюлі не лише допомагають вікнам бути більш зручними, а й, підкреслюючи штори, надають вікнам естетичної довершеності.

За додатковим шаром захисту штори неодмінно служитимуть довше, кольори не вицвітатимуть внаслідок дії прямих променів сонця, в результаті чого можна стверджувати, що тюлі допомагають зберігати ошатний вигляд штор та вікон.

Залежно від типу тканини, тюлі можуть забезпечувати різні ступені розділення простору.

Стандартні тюлі – полікотон

Полікотон – це суміш котону та поліестеру. Ця тканина розроблена і створена таким чином, щоб взяти від обох найкраще.

Котон, або хлопок, більш стійкий до впливу високих температур, порівняно з штучними волокнами, тоді як стійкість до впливу прямих сонячних променів особливо важлива саме для тюлей. Також, будучи природнім матеріалом, хлопок майже не створює перешкод для циркуляції повітря.

Але, попри всі переваги хлопкових тканин, в чистому вигляді хлопок легко заминається, а також має властивість змінювати роміри після прання.

Поліестер – це штучна тканина, що вирізняється особливою витривалістю; стійка до вологи, гнилі та плісняви; чудово зберігає кольори та форму, тобто тканина не мнеться. Недоліком же поліестеру є те, що плями з цієї ткатини виводити досить нелегко.

Суміщаючи найкраще в обох тканинах, полікотон є міцною тканиною, що майже не мнеться і в той же час чудово дихає. Такі тюлі підходять для будь-яких вікон в будь-яких приміщеннях, оскільки можуть задовольнити більшість смаків.

Затемнюючі та світлопоглинаючі тюлі

Крім основної функції тюлі – розділення простору, затемнююча тюль може також виконувати функцію блокуванння прямих сонячних променів. Такі тюлі найчастіше можна побачити в спальнях, де їх встановлюють для того, щоб сонячне світло не заважало спати. Порівняно зі стандартними тюлями, затемнюючі тюлі створюються з використанням товстіших тканин, що означає також вищий рівень шумо- і теплоізоляції приміщення.

Затемнюючі та світлопоглинаючі тюлі мають різні властивості та переваги. Приглушуючі тюлі пропускають всередину приміщення більшість світла, тоді як затемнюючі тюлі й штори затримують його майже все.

Основними перевагами використання затемнюючих тюлей є

  • повний контроль за світлом у приміщенні
  • зниження рівня шуму, що потрапляє всередину приміщення з вулиці крізь вікна
  • вищий рівень захисту від стороннього ока
  • взимку – додаткове утеплення для приміщення
  • влітку – додатковий засіб для збереження прохолоди всередині приміщення
  • непорушний сон в любий час доби
  • захист меблів та килимів від вицвітання внаслідок впливу прямого сонячного проміння

Теплоізолюючі тюлі

Теплоізолюючі тюлі – це гарний спосіб скоротити власні платежі за опалення, оскільки в холодну пору року вони спроможні значно допомогти в збереженні тепла всередині приміщення. Такі тюлі підійдуть тому, хто хоче забезпечити комфортну температуру у приміщенні впродовж всього року, оскільки взисмку вони блокуватимуть втрату тепла, а влітку – утримувати прохолоду.

З неутепленими ж вікнами, для підтримання комфортної температури всередині приміщення необхідне постійно працююче опалення.

З кількома шарами мікрофібри, тюлі з товщих тканин надають вікну обʼєму, створюючи більш довершений вигляд.

Log in with your credentials

Forgot your details?