Як застосовувати штори в дизайні: три найактуальніші способи

Ми, зазвичай, сприймаємо поняття “штори” чи “гардини” буквально, тобто – як тканину, що використовується для надання вікнам більш привабливого вигляду. Насправді ж, шторна тканина також дає широкий простір для втілення різноманітних ідей, повʼязаних з дизайном інтерʼєру житлових приміщень, і здатна надати Вашій оселі особливого затишку.

Штори у дверному прорізі

Такий спосіб використання дуже зручний, зокрема – якщо Ви бажали б вдосконалити термоізоляцію Вашої оселі. Завдяки грубій текстурі і теплоізоляційній обшивці штори можуть стримувати холодне повітря, яке потрапляє всередину через нещільності в конструкції дверей. Крім того, штори або гардини – це не лише відносно недороге рішення для кращої термоізоляції дверей та вікон приміщень, а й за наявності – один з наймасштабніших, і тому – найважливіших, елементів декору практично будь-якого приміщення.

Балдахін

Ідея “ложе принцеси” завжди була популярною. Ліжко з балдахіном прикрасить не лише кімнату маленької дівчинки, а й слугуватиме яскравим елементом дизайну Вашої спальні. Штори в якості балдахіну ніби захищають Вас, створюють сприятливу для відпочинку і сну атмосферу, стримуючи світло, і роблячи Ваш сон максимально комфортним.

Зонування

Крім того, що штори – це красиве декоративне покриття, їх також можна використовувати для поділу приміщень на зони. Зокрема, часто господарі осель використовують штори для того, щоб ділити житлові приміщення на зони, на зразок куточка для читання, чи відгородженої частини кімнати, в якій знаходиться спальна зона. Концепція зони відпочинку – це практичне рішення для спалень, що вимагає розумного використання простору. Або ж, створюючи спеціальну зону для дитячих ігор, можна зекономити значну кількість часу і зусиль на прибиранні. Штори можуть поділити кімнату на кілька зон і створити окреме місце для сну чи місце для зберігання речей.

Log in with your credentials

Forgot your details?