Зимові тренди в інтерʼєрі – 2017

 

З настанням холодів ми все більше переймаємось інтерʼєром власних осель. Адже мʼякий і теплий інтерʼєр відіграє ключову роль у створенні затишної оселі, куди так і хочеться сховатися від непогоди і холодів, щомиті впродовж всієї холодної пори року.

Цьогорічні тренди в інтерʼєрі охоплюють широкий спектр дизайнерських пропозицій, починаючи від оздоблення коштовним камінням в стилі “багата ностальгія”, і закінчуючи сучасним стилем з металевими елементами.

Кольори коштовного каміння

Стосовно кольору, тони коштовного каміння є ключовими кольорами трендів в інтерʼєрі 2017 року. Охоплення тонів з теплої та прохолодної палітр, включаючи такі відтінки, як рубіново-червоний, смарагдово-зелений, темно-сапфіровий та аметистовий, використовується для створення несподіваних контрастів.

Жовті штори в даному випадку задають тон всьому інтерʼєру і виступають в якості фонового кольору. В сполученні з іншими яскравими кольорами коштовного каміння, ці рішучі тони гармонують з іншими яскравими кольорами, і разом виглядають не просто сплеском кольорів, а надають не інтерʼєру візуального піднесення.

Темншіші кольори коштовного каміння чудово поєднуються для створення зимового спокою і затишку, металеві елементи служать для підкреслення багатства дому. М’які меблі в кольорах з цієї ж палітри нададуть приміщенню довершеного вигляду, особливо в разі ретельного підбору кольорів додаткових елементів, в тому числі – подушок та пледів. Для збалансованого вигляду, для штор рекомендується використовувати той же колір, що виступає основним фоновим кольором для приміщення в цілому.

Зимові чорно-білі тони

Додайте оселі затишку з допомогою хутряних елементів. Оживіть чорно-білу палітру шляхом змішування візерунків.

Ретро-вельвет

Використайте літню вуаль для того, щоб надати своїй оселі довершеного вбранства, нашаровуючи її разом з щільнішими тканинами, такими як вельвет. Ця мʼяка тканина ідеально пасує для використання взимку, і здатна створити в житлі атмосферу затишку завдяки плюшевій текстурі та високій щільності й вазі. Трендовий стиль “ретро-вельвет” охоплює кольори, згруповані по тонам різних коштовних каменів. Чисті лінії, прихований гламур та цікаві текстури протиставляються взаємодоповюючим кольорам.

Log in with your credentials

Forgot your details?