Штори на кухні: мати чи не мати

Те, що тканини вбирають запахи – перше про що думають люди, коли мають намір придбати штори до кухні, але це не обов’язково. Читайте далі щоб дізнатись як використовувати штори на своїй кухні.

Переваги і недоліки використання штор в кухонному просторі вільного планування

Кухонний простір вільного планування, зазвичай, доповнюється новітнім інтер’єром, важливо поєднувати сучасні елементи для цілісного вигляду. Ключові фактори простору – це яскравість, мінімалізм та просторість, інакше, кухня може виглядати негостинною, похмурою і нагромадженою. Плюси і мінуси використання шторів на кухні варіюються від стилю до практичності. Почнемо з переваг, штори можуть бути виготовлені з великої кількості різних матеріалів. Протягом холодної пори року, на кухні може бути достатньо холодно від протягів. В такому випадку дуже зручними будуть теплі штори, які будуть стримувати холодне повітря і тримати тепло всередині, підтримуючи комфортну і жваву атмосферу. З іншого боку легкі, прозорі, сітчасті будуть пропускати ніжний бриз в теплу пору року.

З точки зору естетики, штори грають особливу роль в формуванні стилю інтер’єру серед різноманіття дизайнерськх рішень. Це особливо важливо для такої частини житла, як кухня, тому ще це місце де, зазвичай збирається вся родина або приймаються гості. Є дуже багато варіантів, які можна використати під будь який дизайн, наприклад, клітчасті штори для сучасної кухні в фермерському стилі, нейтральні, навіяні стилем Скандинавії або ніжні квітчасті для кухні в провійнційному стилі.

Штори набагато легше попрати ніж мити жалюзі. Плями легко можна вимити, а пил витрясти.

Недоліком використання штор в кухнях вільного планування є обмежений вибір готових комплектів, тому що вони вимагають конкретних розмірів по висоті, тому краще їх робити на замовлення заздалегідь. Для маленьких кухонь штори звичайного розмірів не підійдуть, для них більше пасуватимуть рулонні штори.

Вибір неправильного стилю шторів для кухні може створити неприємний акцент, що повністю зруйнує всю лінію стилю житла. Використання шторів для цього простору означає експерименти з темними тонами, різними комбінаціями, де важкі тканини нерекомендовані. Ми радимо використовувати нейтральні кольори, простий пошив і легкі тканини, щоб зробити яскравим і підкреслити кухонний простір.

Кухонні запахи

В кухнях вільного планування немає особливих проблем з запахами, тому що там є достатньо простору для циркуляції повітря, відповідно і кухонних запахів. Двері-книжка найкращі для того щоб будь які кухонні аромати виходили, тому що вони дозволяють великій кількості повітря виходити, коли вони відкриті.

Коли штори виготовлені з цупких тканин, то запахам важко пройти через них, що призводить до неприємного аромату на кухні. Натуральні тканини, такі як котон, льон, і вовна не вбирають запахів, так і тканини з змішані з котоном, льоном і віскозою; в той час коли  поліестер, нейлон і вельвет більш сприйнятливі до цього.

Використання штор в кухонному просторі

Для кухні рекомендовані короткі штори на зав’язках. Їх використання  додасть вашому дому відчуття простору і завершеності.

Log in with your credentials

Forgot your details?